Putovanje do pakla i nazad

Na internetu je bio šokantan video rekorder automobil čiji vozač je odlučio da se vozi u šumi za vrijeme teške požar u šumi.

Opis ukazuje na to da je požar bjesnio na putu od sela Irkutsk Shestaki grad Kursk. Dramatičnog putovanja, po svemu sudeći, održana je 19. maja, kada je iznenada izbio Bushfire u Irkutsk regije, rekao je MOE.

sajt "Olovo-Irkutsk" tog dana neko od korisnika ostavio očajni poruku: "Naše selo. Shestakovo može da gori. U klopci smo oko naše selo s tri strane, Taiga gori. Željeznicom, udaljen je kilometar, Taiga gori na Seleznovskih polja, devet kilometara, lit Taiga, tridesetak kilometara dalje, u gradu Zheleznogorsk-Ilim, u 13. okrugu već gori kuća".

Video najvećoj vrućini ne može biti bolje ilustruje (Napomena, zapis sadrži psovke):

Korisnici na različitim resursima živo razgovaraju o putovanju. Jedan od najčešćih komentare od ruskih korisnika: "Demencije i hrabrost". Mnogi se pitaju da li je vrijedno da se rizik, zaustavljajući se u požaru - u stvari, u skladu sa kolima u plamenu u videu, koji stoji na cesti (01:02), rizik je bio fatalan. Međutim, svrha putovanja nije jasno - možda su pokušali da napuste to područje, okružena vatrom.

Strani korisnici komentirati ovu temu, posebno, sajt Gizmodo, uz napomenu da je evidencija sa ruskim DVR - to je najbolje što je na YouTube-u, to bi trebalo da pokrene poseban kanal za svoje demonstracije, i naravno, da je najbolji naslov u, izgleda kao put u pakao, samo zamisliti.

U međuvremenu, na terenu MVD danas je izvijestio da je da odloženog Irkutsk navodni počinitelj šumski požar u kojem spaljeno 20 kuća. Prema prvim informacijama, uzrok hitne može biti kršenje pravila zaštite od požara u šumi, kao rezultat neoprezan akcije, rekao je građanin, kao i vremenski uvjeti koji su pomogli širenje požara.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Mreža ima video sa nepoznatim životinjama naukaMreža ima video sa nepoznatim životinjama nauka
Drski deva safari parku pokušao `zazhevat` djevojkaDrski deva safari parku pokušao `zazhevat` djevojka
Mačka stvorio društvenih mreža catmojiMačka stvorio društvenih mreža catmoji
Amaterski video je pozdrav koristeći QuadrocopterAmaterski video je pozdrav koristeći Quadrocopter
Penju po drveću gigant zmija korisnika scare internetaPenju po drveću gigant zmija korisnika scare interneta
American skoro spalio njegov automobil i benzinska pumpa, pokušavajući da ubije paukaAmerican skoro spalio njegov automobil i benzinska pumpa, pokušavajući da ubije pauka
Školarac uhvaćen 40-centimetar-zlatna ribicaŠkolarac uhvaćen 40-centimetar-zlatna ribica
Svinja boluje od nadutost, izazvao PESvinja boluje od nadutost, izazvao PE
U blizini japanske nuklearne elektrane Fukushima-1 beli zeka rođen bez ušijuU blizini japanske nuklearne elektrane Fukushima-1 beli zeka rođen bez ušiju
Video od 70-ih godina uz ples mačića postala hit onlineVideo od 70-ih godina uz ples mačića postala hit online
» » Putovanje do pakla i nazad